Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

BO! Małopolska

"BO! Małopolska" - kampania informacyjno-edukacyjna, która zachęca mieszkańców Małopolski do decydowania o budżecie obywatelskim naszego regionu.

Działania w ramach kampanii mobilizują do udziału w spotkaniach informacyjnych, przedstawiania swoich pomysłów na wykorzystanie budżetu obywatelskiego w lokalnym środowisku oraz głosowania na wybrane projekty.

Główne założenia kampanii to informowanie, edukowanie oraz promocja BO Małopolska poprzez dystrybucję i zakup mediów.

I edycja budżetu obywatelskiego naszego województwa ruszyła w 2016 roku. Projekt pozwala mieszkańcom naszego regionu decydować o tym na co wydać pieniądze z budżetu. Mieszkańcy mogą nie tylko wybierać zadania, które mają być zrealizowane, ale sami zostać ich autorami.
Budżet obywatelski województwa pozwala Małopolanom kształtować ich najbliższe otoczenie, umożliwia określenie potrzeb, daje możliwość wskazania co jest dla nich szczególnie ważne. Dzięki temu mieszkańcy określają priorytety dla rozwoju powiatów, subregionów oraz całej Małopolski.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat BO Małopolska.

Zobacz informacje z poprzednich edycji kampanii